Únor 2016

První známky existence po letech neaktivity..

7. února 2016 v 12:51 | Kolda |  milý deníčku...
Ahoj :)
Je to zvláštní psát po letech zase na blog. Dlouhou dobu jsem sem nepřidala žádný příspěvek, ani se na blog nepodívala a vlastně na něj vždy na pár měsíců zapmoněla, než jsem ho jednou za čas zkontrolovala.
Rozhodně neplánuju žádné velké změny a pravděpodobně se tady dalších pár měsíců nic neobjeví, protože nemám potřebu psát. Píšu teď víc než dost. Ale pravděpodobně se karta zase otočí... :)
Úspěšně jsem teď dokončila jeden ze studovaných oborů (žurnalistiku) a externě pracuju v novinách, takže pokud jsem netrčela v psaní semnárek, nahradily je články.
Až tohle všechno psaní skončí (jakože se začátkem léta skončí a na magistra zřejmě nepůjdu), asi budu mít pěkný absťák a třeba se to tady rozjede. :D
Kdo ví, jestli dopíšu rozepsanou povídku, jestli budu psát novou, (jestli by ty povídky vůbec za něco stály), nebo z toho budou poznatky z cest a práce v zahraničí a třeba nějaké fotky. :) Druhým rokem budu v létě pracovat na Mallorce a pak se ještě uvidí, kam mě nohy zanesou. :D
Když už jsem u toho, kdo ještě nikdy neodjel sám za prací nebo studiem do zahraničí (klidně i za poznáním), tak každému vřele doporučuju! Nejen, že člověk pozná spoustu zajímavých nových skvělých lidí mezi místními nebo jinými cestovateli, pozná novou kulturu a nová místa, ale taky pozná sám sebe. Nikdo ho tam dřív neznal a pokud nebude chtít, nikoho už znovu vidět nemusí. A to je někdy pěkně uvolňující. :)

Jestli se tady objeví někdo ze čtenářů, budu moc ráda, když mi dáte vědět, jak se máte. :) Kvůli tomu na blog zavítám rozhodně častějia raději. :)

Mějte se nádherně!

Pac a pusu

Kolda Usmívající se