Březen 2013

Charlie Straight

4. března 2013 v 23:33 | Kolda |  milý deníčku...
Ahoj ahoj Usmívající se
Měla bych jít spát, protože ráno vstávám do školy na zpravodajství, ale řekla jsem si, že sem něco napíšu, jak jsem v minulým článku slíbila, o koncertu Charlie Straight.

I když vlastně není tolik, co povídat. Prostě to bylo nádherný! :) Jeden člen kapely chyběl, protože byl prý v nemocnici se slepákem, ale šlo jim to i tak perfektně. Neřeknu vám který, protože tak dobře je neznám. :D Začala jsem je poslouchat, až když jsem v peněžence měla schovaný lístek, ale zjistila jsem, že jsou mi některý písničky povědomý. A hlavně jsem si některý strašně zamilovala! :DTřeba tuto:
Nebo taky Too many knives in the kitchen. :) Během koncertu jsem se snažila i fotit, ale můj mobil v tmavém blikajícím prostoru není schopný pořídit použitelný fotky, potvora jeden. Takže obrázek je z oficiálních stránek Charlie Straight.
S dvěma kámoškama jsem si tam našla docela dobrý flek nedaleko pódia, ale pak se před nás narvala parta debilů!! :D To jinak říct nejde, oni mě strašně vytáčeli! Původně jsem myslela, že jsou dva, kluk s přítelkyní. On byl celkem normální, ona vypadala opile a hejbala se, tancovala a padala na všechny různý strany, že kámošku začala utlačvat a dostal ase tak k nám. Vožralej kluk před ní k nim evidentně patřil taky, a tři holky okolo jakbysmet. Já se teda utlačovat nenechala, tak jsem, především ji, pořádně zmlátila loktem. :D Nejlepší bylo, že ona nereagovala. Až ke konci, když to fakt byla asi rána, se otočila, tak jsem naznačila pusou promiň, a ona se stáhla. :D Její přítel, když na mě šlápnul, se aspoň omluvil. Tohle na koncertech nesnáším. Já tam ráda mlátím loktama lidi okolo, ale když nereagují, tak zuřím! :D
V nějaké reklamě v televizi ještě hraje v pozadí jejich další krásná písnička, Upside down:

Jinak, jestli jsem to neudělala (ale teď myslím, že možná jo..), musím se pochlubit, mám nový brusle. :) Risporty RF3, ale v tuhle chvíli je naprosto nenávidím! Už druhý týden po sobě z nich mám bolavý nohy a rozedřený paty. Ale nějak to k tomu asi patří, prostě je musím rozchodit.. rozbruslit.. :) Hlavně mě štvou nový nože, protože mají lehce jiný tvar, a piruety se můžu učit snad od začátku, jak mi teď nejdou.. :( Ale půjdou!!! :)

Kromě bruslí, mám nový i taneční boty, protože po roztrhlým zapínání se mi natrhl celý pásek, a to se týden před předtančením na plese nehodí. Nebyla jsem si jistá, že by vydržely.. Tak mám krásný nový, s křížovým zapínáním přes nárt a vepředu s provázky (teď mě nenapadá lepší výraz :D ) svázanými uprostřed uzlíkem. Saténový v barvě bronzu, jsem z nich nadšená! I když i z nich ještě bolí nožičky, přestože mají měkoučkou podrážku, ze které jsem stále ještě na větvi.. Prostě teď chodím jak postižený kačer! :D

A i přes mou kačeří kůži jsem byla na plese gymplu v nehorázně (na mě určitě!) vysokých lodičkách. Tančit v nich moc nešlo (mají lehce zvednutou špičku, a když jsem šla na špičky, přepadávala jsem dopředu :D ), ale překvapilo mě, jak byly pohodlný. Já jsem zvyklá na 6cm podpatky, maximálně 8. A tyhle mají deset. I když.. musím odečíst skoro dvoucentimetrovou platformu, takže asi proto to nebylo nějak hrozný.. Jen tak nebezpečně vypadaly - s mojí "šikovností" určitě. Normálně se mi takový boty moc nelíbí. Ale zkusila jsem si je, když jsem byla v Baťovi naštvaná, že ty, co se mi líbily, nemají v mojí velikosti, tak jsem si ze srandy vyzkoušela tyto. A zamilovala se do nich. Kdyžtak jsou tady.
Jinak ples se vydařil. Chtěla jsem s bývalými spolužáky i učiteli pokecat, a to se podařilo. Před druhou jsem měla nějaký útlum a začala zívat. Nebyla jsem v tom sama, tak jsme to s kámoškou zabalily.

A protože ráno mám pro mě děsivý Úvod do zpravodajství, tak to asi balím i tady. :) Ještě něco, zjistila jsem, že není nějak nemožné, ani moc těžké, změnit dvojobor. Chtěla bych žurnalistiku vyměnit za psychologii, a podle řádu (nebo kde jsem to našla), by mělo stačit mít dostatek kreditů a splněny povinné předměty, které jsem si tento semestr zapsala. A podat žádost proděkanovi. Teď jen zůstává otázka, jestli by mi to schválil, a jestli se takhle na psychologii "nehlásí" miliarda dalších lidí, a jak by to tak případně pokračovalo.

No nic, mějte se famfárově! Užívejte si ty nádherné jarní dny plné sluníčka, protože brzo začne zase pršet. A jak by řekl dědeček...
Pac a pusu Mrkající