12.12.12

13. prosince 2012 v 0:35 | Kolda |  milý deníčku...
Ahoj ahoj :)
Nejvtipnější je, že to krásný datum jsem hezky prošvihla, pár minut už je 13.12. :D A na tenhle den jsem se fakt netěšila, protože píšu test ze Sexu. 00:00 jsem dopsala poslední anotaci na daný text - The Mountain People - o kmeni Ik, který mezi sebou nemá téměř žádné vztahy a dítě se od tří let musí živit samo... no, minimálně je to zajímavý; a ještě mi zbývají dva texty, z toho jedno je anglicky a vůbec se mi do toho nechce, a druhý je hrozná a nechutná blbost a obřízkách :/ Nechtějte vědět víc :D Ale můžete mi zítra držet v 18:00 palce :) Teda dneska. :)
Hned po tom, co jsem prošvihla 12.12. 12:12 (všimla jsem si, až bylo 12:17), jsme si vzpomněla na 22.2.2002. Ten den si pořád pamatuju, hrála jsem s kamarádkou u nás doma. Tak doufám, že včerešek si taky budu tak nějak pamatovat. I když..jako by bylo o co stát. :D Od rána jsem se učila (no, od 11 :D), pak šla na poslední tělák (zase mě z toho posilování bude bolet zadek, ale jen ať bolí), zase jsem se učila - četla Ik a psala anotaci -, pak trénink, kdy mi bylo sděleno, že bych si mohla otevřít cirkus, jak mi jde drezúra a krocení mýho tanečního partnera, a pak jsem zase pokračovala ve čtení/učení. :D
A teď si půjdu zkazit sny a pohnout žaludkem při čtení o pohledu různých kultur na ženskou obřízku. :/ Zlatý Sex a represe v divošské společnosti!
Ha! Po dnešku mám první zápočet! Z tělocviku - taneční příprava, průprava -, ale něčím se začít musí :D A pokud mi vyjde test, budu mít další kredity! :) Pak si jen pohnout a do 19. napsat semiotickou analýzu na znělku Pobřežní hlídky (možná se nakonec na její nabídku vyprdnu a najdu si nějakou reklamu) a do 31. esej. No, nejlíp někdy dřív, protože 2.1. mám zkoušku..
Ale víte, co by mě fakt naštvalo? Kdybych tu analýzu odevzdala toho 19. a 21. by byl "konec světa". Nepředpokládám, že to bude vyloženě konec lidský existence, jen si říkám, že pokud už něco, bude to nějaká změna (po které nebudou žáné analýzy důležité; samozřejmě změna k lepšímu!) A víte, co je divný? Že ještě nikdo nenaplánoval obrovskou přeživší po 21.12.2012 party!

Mimochodem, jedna slečna mi psala přes blog zprávy, že by chtěla poradit ohledně tématu Svět je tuze malý a o náhody v něm není nouze. Akorát nenapsala, kam bych jí tak mohla napsat, takže jí napíšu sem. Snad ne moc pozdě. :D Tohle bylo náhodou přesně téma mé slohovky u maturity a já psala prostě o náhodách - a uznali mi to. :D Psala jsem o tom, jak jsem šla pro lístky do divadla, náhodou to tam bylo rozkopaný a musela jsem to obejít zadním vchodem, náhodou jsem před vchodem potkala nějakou slečnu, která si vymkla kotník a žuchla, tak jsem jí pomohla, náhodou to byla dcera jednoho herce a dovedla mě se podívat na zkoušku a úplně největší náhdou se na dálnici pár tanečníků zaseklo za nehodou, tak jsem jen zaplnila místo v choreografii... už ani nevím, jak jsem to ukončila :D Byla to taková blbost, ale den předtím sem byla pro lístky, tak mě to napadlo. :D A ne, nepoznali ve mě okamžitě talent a nestala jsem se slavnou. Myslím, že jsem to zakončila tak, že jsem si tam udělala známý a občas tam vypomáhala a doufala, že jednou si to aspoň na tom jevišti na ostro zkusím.

Zase jsem se "rozpovídala" o pěkných hloupostech a ani se mi to po sobě nechce číst, takže případné chyby a nesmysly prosím omluvte. :)
Jinak, jak jsem psala o té analýze, můžeme rozebrat i něakou reklamu. Tak se to na fb v naší skupině mediálek a žurnalistiky řeší, a jedna slečna tam dala krásnou reklamu a já jí nemůžu sem nedat! :D

No.. nevím, co zase dělám špatně, ale nejde mi sem vložit video, tak se povinně podívejte na tento odkaz, prosím: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jvPTO0_ZHuw Usmívající se

Brzo dám o sobě zase vědět, snad.. Jak bude víc času, ale i když mi teď postupně už odpadává škola - a tento týden vlastně končíme, tréninky se mi akorát tak násobí. Protože v lednu děláme předtančení, bývám na nich pondělí, úterý, středa a pátek. A málem bychom ho měli i zítra, ale pííšu test. :D Ale příští týden nás to nemine a budou od pondělí do pátku.. A v sobotu bruslit!!! :D
Už se radši klidím, nevím, kde takhle večer beru tu energii, když jsem minulou noc vůbec nespala! :D
Dobrou! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama