Listopad 2012

K.R.I.Z.E!!! :D Pokud nechcete slyšet, jak si jen a jen stěžuju, radši to nečtěte ;)

14. listopadu 2012 v 23:38 | Kolda |  zprávičky
Nazdar bazar :P
Jsem pěkně v háji. :D Zítra bych potřebovala odevzdat seminárku a má sotva stránku textu - a to jen definici zprávy. Ještě musím napsat informace o cílovém médiu a pak samotnou zprávu, což jen tak nepůjde, protože druhý rozhovor do ní se uskuteční až zítra po čtvrté. A v pět jedu do školy na Sex. (Ne sex jako sex, ale přednášku Sex, intimita, antropologie :D Prý kredity skoro zadarmo, ale je to nuda! :D) A hned po Sexu na Rozbřesk! :)
To je ale vedlejší. :D Nejdřív musím dopsat seminárku. Což bude trošku problém, protože mám v hlavě úplně vymeteno a absolutně se na to nedokážu soustředit. Proto si jdu taky postěžovat sem, že? Protože mě ta škola pěkně vytáčí. Je sice moc fajn, že jsem ve škole jen na dvě přednášky a seminář v pondělí a to stejný ve čtvrtek (plus tělák), ale doma se z těch úkolů pak můžu zbláznit. Dokonce jsem už přes dva týdny nebyla v práci, protože jsem potřebovala napsat esej, tři anotace, 2 summary, vymyslet prezentaci a naučit se na test. Tak jsem si ve čtvrtek oddychla, že z nejhoršího už jsem venku, a napíšu už jen seminárku, a ono houbeles! Seminárka se mi táhne a montessori školka mi nechtěla dát rozhovor. A když už jsem se začínala těšit, že po odevzdání seminárky budu mít zase zasloužený klid, došlo mi, že za měsíc končí semestr a do té doby musím mít další tři summary, tři anotace, další esej, nějaký zpracovaný text (jak jsem už zapomněla, naštěstí :D ) a učit se na další test. :D Předpokládám, že je to na většině škol stejný, ale mě už to taak nebaví! :D Aspoň, že můžu vždycky vypnout na trénincích. :)
No nic, jdu si aspoň uklidit pokoj, když už nic jinýho, třeba se mi pak bude líp psát... Nebo se mi to trošku srovná v hlavě a nebude tam až tak úplně vymeteno. :D Jen jsem se potřebovala trošku vypovídat, postěžovat si a zároveň vysvětlit, proč se tu nic neděje, protože už nemám čas chodit ani na svoje stránky. :D
JO! Mimochodem, píšu zprávu o rozdílu mezi normální školkou a montessori školkou, protože montessorka u nás teď nově otevřela i první třídu školy. A nenapadá mě žádný titulek.. Takže kdyby jste někdo měl dobrý nápad, sem s ním :D ;) Neměl by v něm být otazník (pokud bych v něm rovnou na otázku neodpověděla) ani vykřičník, musí mít podmět a přísudek, sloveso v činném rodě, žádná čísla, nezživotnělé věci, a neměly by tam být klišé. :D
Ha! Teď jsem si uvědomila, že tu seminárku můžu odevzdat nedokončenou, ona mi ji vrátí, a budu mít ještě dva týdny na předělání! :D Juchůů :)
Mějte se krásně a dobrou noc!! :)