Srpen 2012

Sluníčko, kamarádi, dovolená... prostě LÉTO :)

2. srpna 2012 v 15:49 | Kolda |  milý deníčku...
Krásný druhý sprnový den Usmívající se
prázdniny se už lámou a já mám pocit, že jsem toho už měla hrozně moc a zároveň jsem nedělala vůbec nic :D Dlouho se tu nic nedělo, ale nebyl čas. :)
Nejdřív jsem byla v Turecku a bylo to fantastický! Byla to poslední dovolená s babičkou a dědou, byli jsme v krásným hotelu a hned u pláže - no, asi deset minut trvalo se vůbec dostat skrz hotelový areál. Trošku jsme taky měli problém s ubytováním, až po dvou nocích nás přestěhovali z malých bungalovů do normálních pokojů. Všude bylo hrozně moc lidí. Není divu, když je hotel plný (což skoro byl), vejde se do něj 1500 lidí. Umíte si představit jídelnu pro takovou horu lidí? :D Pořád hluk a fronty :D Ale brzy se na to dá zvyknout. :) Druhý den jsme jeli na delfíní show, která byla sotva 5 minut cesty a se sestřenkou jsme plavaly s delfíny - jsou úžasní a tak heboučcí! Tam jsem se taky seznámila s jedním turkoněmcem, aspoň jsme spolu šli večer ven. :) Jinak večery na hotelu rozhodně nebyly nudné. Po skončení dětské show si animátoři - 22 mladých a neustále usměvavých animáků, kteří nás přes den nevlezle lákali do aktivit a v kostýmech rozesmívali lidi (no představte si tři namakaný chlapy v baletní sukýnce, tílku a paruce, jak dělají pózy u bazénu) - připravili představení i pro starší. Jeden večer byla Michael Jackson show, další zkrácenina muzikálu Chicago a víkend po našem odjezdu měl být muzikál Mamma mia. Skoro všichni animátoři byli profesionální tanečníci, takže si umíte představit, jak to bylo nádherný. Tanečník, co hrál Michaela Jacksona se snad učil přímo od něj - ty pohyby! :)
A po těchto akcích byla vždy párty - pirátská, white party,... Seznámili jsem se tam s jednou animátorkou ze Slovenska, která si za námi každý den přišla popovídat a informovat nás o akcích - a hrála hlavní roli v Chicagu a byla skvělá :) - a taky s jedním místním animátorem. :)
Škoda, že to uteklo tak rychle.. Vůbec se nám od tam nechtělo! Ale vůbec! :D
Pár dní jsem taky byla u kamarádky a v dalším týdnu jsem na chalupě hlídala sestřenky. S tou mladší bylo vždycky uspávání na hodinu a půl, ale byly skvělé :D :)
A teď jsem v práci. No, přesně teď ne,.. ale zítra a o víkendu.. To jsou taky nápady, když jsem tam byla jednou, dávat mi hned tři dvanáctihodinový směny po sobě. :D Dělám ovocný koktejly, takže dobrá práce :) Jen tam nechodí moc lidí, takže občas nuda a pěkně z toho bolí nohy :D
Příští týden tam budu jen dvakrát, ale zase do toho budu mít brigádu u dědečka. Takže zatím se o prázdninách opravdu nenudím. :D Co podnikáte vy?? :)

Jo, zatímco holky odpoledne odpočívaly, koukala jsem na film - This means war. A je skvělej :D