Prosinec 2010

Hepš/čík

31. prosince 2010 v 12:00 | Kolda |  krátké povídky
Krásný poslední den v roce!=)
S naší malou blonďatou osůbkou Michkou jsme opět myslely a uvažovaly, až z toho vznikla nová úvaha. Název je takový kompromis, což je u nás poměrně obdivuhodné. =D Tak ať se vám líbí!!
Když už jsem u toho, chtěla bych vám popřát, ať si krásně užijete Silvestra a pořádně (ale s mírou) oslavíte vstup do nového roku, který doufám bude pro vás šťastný, úspěšný a naprosto úžasný!! =D =)

Hepš/čík

aneb důsledky Belliny alergie na upíry

Zima, zima, ziiima!! Zimní design...=)

28. prosince 2010 v 13:39 | Kolda |  zprávičky
Ahoj sluníčka!=)
To je venku krásně, co? Zrovna u nás hezky chumelilo a najednou vysvitlo sluníčko.=)
Co se týče toho designu, zelené mám už trochu plné zuby a na zimu se nehodí - a já zimu zbožňuju (asi ne míň, než jaro, léto nebo podzim.. =D) - takže je tu změna. Původně jsem plánovala něco vánočního, ale to už jsem aky prošvihla a pak jsem si vzpomněla na bruslení a tancování. Tomu nejde odolat, když je to něco tak nádherného a tak je to tady=) Doufám, že se vám obrázek líbí. =)
A na SIlvestra pro vás mám malé překapení, ale na to si budete muset  těch pár dní počkat =)

Tady malé poohlédnutí po bývalém designu:
pozadí

Zabijte mě, nebudu se bránit =D

15. prosince 2010 v 19:04 | Kolda |  zprávičky
Krásný pozdní odpoledne!=)
Vůbec bych se vám nedivila, pokud byste mě chtěli nakopat, za to, jak to tady flákám, ale opravdu  nestíhám psát. A CHCI psát!!! Hrozně se na to těším a v hlavě to mám už dloouho! (jen aby se to nevypařilo z té hlavy) Jenže není čas.. Zase se píšou písemky, pořád něco nestíhám,...
Písemky, tréninky, psát protokol,... víkend( kdy si moje nejlepší kamarádka myslí, že bych měla jít trochu do společnosti - takže zase nic.. =D),... seminárku, písemky, tríninky a pořád dokola...
Dneska jsem se prala se skřínkou o tašku na trénink, kterou jsem nakonec do školy stejně tahat nemusela, protože trénink odpadl. Ale abych se do té skřínky pak podívala a rvala se s ní o fyziku, to mě nenapadne..Takže protokol budu hezky dělat zpaměti.. (naštěstí za veelké pomoci Michky).. Ale pracuje se na tom,.. ne moc, ale snaha se cení, ne?? Tak já jdu psát (ne, neradujte se, já se taky neraduju...)protokol!
Zatím se teda mějte famfárově=)


P.s. Třeba vám to malililililililililinko vynahradím jednou naprosto dokonalou a krásnou písničkou..?? ;o)