Říjen 2010

Už zas nevím, co napsat jako titulek.. =D

31. října 2010 v 14:15 | Kolda |  zprávičky
Ahoj bobátka moje!
Upřímně obdivuju ty, ktěří sem stále chodí, jelikož se tady většinou opravdu nic neděje.  Jak už jsem psala, to dlouhé čekání na kapitolu bylo způsobeno hlavně tím, že jsem zapomněla, jak jsem to chtěla nějak chytře, srozumitelně a aspoň trochu logicky rozmotat. Dala jsem si předsevzetí, že každý den aspoň kousíček napíšu - ale znáte mě.. V tomhle jsem opravdu hrozná =D
Taky vám chci ukázat další důvod, proč jsem třeba o prázdninách moc nepsala (a ne jenom kvůli tomu, že jsme byli na výlovu rybníka, pak jsem měla trénink a večer divadlo, že jsem byla u kadeřnice a bla bla bla.. :D)..Překvapivě, na tenhle důvod jsem poměrně pyšná a tak se s ním musím pochlubit =D =D (viz obrázek níže)


Jinak víc času nemám, utíkám do porodnice podívat se na svou dnes narozenou novou sestřenku!=)

JO A KDO JSTE SI NEVŠIMLI, TAK MINULÝ ČLÁNEK JE NOVÁ KAPITOLA=)

zeď

19. kapitola - 1/2

31. října 2010 v 14:04 | Kolda |  kapitoly-Smrt je teprve začátek
Tak=) Vím, že jste čekali hoodně dlouho a nevím, jestli vám to za to stálo, ale je tu kousek další kapitolu.
Protože vždycky se v té kapitole trošku zaseknu, rozhodla jsem se ji sem dávat třeba po částech, ale častěji, tak třeba mi to vydrží a třeba to i pomůže=)
Za tohle se teď hrozně nesnáším - protože jsem měla vymyšlený, namyšlený a promyšlený, jak to dobře ukončit a jak to rozuzlovat a než jsem se k psaní dostala, tak jsem to zapomněla!! Takže zase trochu improvizuju, abych se do toho dostala a vzpomněla si..=) Snad se vám ten kousek bude líbit=)