Červenec 2010

"the best ice skater ever" - asi bych tomu věřila x)

25. července 2010 v 23:58 | Kolda |  Videjka 8)
Zdravíčko!!=) Doufám, že si užíváte ještě zbytky hezkého počasí, já kdykoliv se snažím vyjít ven, začne pršet. A to jsem původně chtěla na koupák a pak na brusle, ale zimní stadion je teď stejně zavřený (i když na netu psali opak..)...=) No, jsem u kámošky a nic jiného sem přidávat nebudu.. Tohle měl být původně přednastavený článek, ale když jsem se už dostala na ten net.. x) No, až budu mít co dalšího přidat, budete to vědět jako první =)

No, na videu je úžasný chlápek, který mi z dálky připomíná Patricka Swayzeho..no, zblízka ne.. =D Nicméně je naprosto famózní! Vidoe mi příjde nejlepší zhruba od začátku druhé třetiny, ale určitě stojí za to podívat se na celý! Taky se divím, že se mu na konci nezamotají nohy - já bych i na suchu s takovou spadla na hubu =D


17. kapitola - Pomoc 2/2

17. července 2010 v 21:14 | Kolda |  kapitoly-Smrt je teprve začátek
Krásný bouřkový večer!=)
Překvapivě musím říct, že jsem na sebe trošičku pyšná. Mám dopsaný zbytek kapitoly a šlo to poměrně dobře - nějak podezřele mě to bavilo x) Taky myslím, že docela dobře vím, co mám teď psát dál, takže budu hned pokračovat =) Ale znáte mě - co já vím, kdy se to tu objeví... =D
Teď si budu dva týdny užívat velkou dámskou jízdu na chlaupě s Michkou a pár dalšíma známýma, viď šmoulo?x) a přitom se taky občas můžu pokusit psát. Možná zkusím přidat nějaký přednastavný článek, ale ještě jsem s tím nedělala a nevím, co tam dát, tak se uvidí =D
Mějte se zatím famfárově a už se na vás těším, až se vrátím zpátky=) Taky doufám, že se vám kapitola bude líbit =) Samozřejmě komentáře moc potěší, ale hlavně dodají energii k psaní =)


Time for miracles!

14. července 2010 v 16:25 | Kolda |  zprávičky
Krásný den!!=)

Jsem zpět ze soustředení (a bylo to perfektní! Jen mě ještě stále splaskávají puchýře z tanečních bot a nemůžu natáhnot ani nohu, jak mám natažené svaly =D) a jelikož tam neustále hrály krásné písničky, nemůžu odolat a aspoň jednu sem nehodit x) Vždyť mě znáte =D Takže krásná melodie waltzu aneb All kind of everything =)

Druhá písnička ze soustředka teda není, oproti tomu je z krásnýho filmu 2012 (no, příjde mi to jako strašná pohádka, vzhledem k tomu, jak jim to tam všechno prapodivně náhodně vychází na poslední vteřiny, ale jinak je to hezounký x)). Time for miracles! (No, ten zpěvák se mi teda moc nelíbí, ale myslím, že klip je povedený)
A když jsme u těch zázraků, další je, že jsem momentálně a právě teď zase skončila u psaní..Třeba se tu chvílema něco objeví x)


PLUS, pokud byste měli náladu na nějaké písničky a neměli co poslouchat, v celém článku nějaké najdete, třeba se vám budou líbit =) Ani se tam nemusíte koukat, jen kdybyste se fakt nudili xD

17. kapitola - Pomoc 1/2

1. července 2010 v 13:49 | Kolda |  kapitoly-Smrt je teprve začátek
Zdravím, zlatíčka!
Je to čím dál horší - ne vlastně, jsem čím dál horší! A nejenom s přidáváním kapitol, ale s celým tímto blogem. Nicméně skončit jej nehodlám, ale snažím se polepšit. No, moc mi to zatím nejde... x)
V každým případě jsem chtěla taky poděkovat vám všem, co povídku čtete a píšete komentáře, protože jen díky nim se donutím psát. Taky mě hrozně moc potěší =) Teď za tento kousek kapitoly můžete poděkovat Romusce, díky jejímuž připomenutí jsem se k tomu psaní dneska dokopala. =)
Není to celá kapitola, vlastně jen půlka, ale zhruba za hodinu a půl odjíždím na soustředění, kde moc času na psaní mít nebudu. Vracím se za týden, tak do té doby přidávám aspoň tento kousek =)
Doufám, že vám vysvědčení vyšlo krásně a podle předpokladů (já si jednu známku skoro bojovala ještě poslední den xD) a taky vám všem přeji nádherné prázdniny!!