Únor 2010

15. kapitola - Konec?

28. února 2010 v 1:03 | Kolda |  kapitoly-Smrt je teprve začátek
Brý ránko=)
Já vím, je to neuvěřitelné a sama hroně odbivuji ty, kteří snad na tuto kapitolu čekali. Na to, jak jsem ji měla v hlavě celkem promyšlenou, mi dala pořádně zabrat; a na to, jak poměrně často se hádám ve skutečnosti, tady mi to teda moc nešlo..
Upřímně, stále mi to příjde poněkud patetické, ale hádka sama o sobě je tam trochu potřeba - mimo to mě nebavilo "čisté nebe bez mráčků"..x)
Ale chci strašně moooc poděkovat Michce, která mi to pomohla dát dohromady - jinak by to tu bylo ještě mnoohem později a ještě víc patetický a nedávalo by to smysl, no....xD Prostě znovu, děkuji=)
Na tuhle kapitolu ještě trochu mrknu, nebudou to velké úpravy, ale když budou prázdniny, tak se s tím bude dát něco udělat - bude na to čas, který jsem posledních pár týdnů postrádala.. Ještě domyslím i název kapitoly, ale vzhledem k tomu, že za sedm hodin vyjíždíme, se mi tím už teď nechce tolik zaobírat.. x)
Taky mám DOTAZ!!! Co říkáte na ten KONEC??? xD Mohl by to být fakt konec???
Moc lidí to tady nečte a já vždycky začnu nervovat, jak ten čas letí a já jsem pořád nepřidala další kapitolu, tak mě napadlo, že to tady prostě tímto skončím a psát si už budu jen sama do šuplíku. Vím, že se ta povídka ještě pořádně nerozjela - no, nedostala jsem se úplně k hlavní zápletce, ale pointa snad už byla.. Co na to říkáte?? Že by o už byla poslední kapitola???
Zatím přeji příjemné počtení a kdo má prázdniny, užijte si krásné jarňáky a nezraňte se nikdo nikde!!!=)
Kolda=)

Taanickaa - SB

7. února 2010 v 19:15 | Kolda |  spřátelené blogy
Zdravím lidičky,
mám tu další zajímavá odkaz a zároveň nové SB! Majitelkou je Taanickaa a odkaz je přímo