Prosinec 2009

Končíme rok 09! x)

31. prosince 2009 v 13:14 | Kolda
Ahoj ahoj! x)
Upřímně mně ani nepřijde, že byly Vánoce a teď má být Silvestr! Ne, že by tomu počasí nějak pomáhalo..Ale dneska si nemůžu zas tak moc stěžovat, že není sníh, aspoň svítí sluníčko..x)
Je hrozný, jak to utíká, devět let jsem si zvykala, že nepíšu 199?, ale začíná to dvojkou, jsou tam dvě nuly a pak si vyberu, ale teď mi zase jedna nula prchá..=/ xD No, pořád většinou píšu 20010..xD
A když už jsem hezky u toho nového roku, tak bych Vám do něj chtěla popřát moc štěstí, lásky a radosti, ať si ho užijete, jako jste si - doufám - užili tento! =)

+ takové odreagování ze Silvestrovského stresu(pokdu ho někdo přožívá..x)), chytlavá písnička z nového filmu Fame..=)(v CČ)

Merry merry Christmas to you...

23. prosince 2009 v 17:45 | Kolda |  zprávičky
Ho ho ho!!!

No fajn, nejsme nikde v Americe, ale jaký použivatelný pozdrav má náš Ježíšek?? xD
(Máme hezké české zvyky,
nechceme ty z Ameriky,
žádný krocan, byť jen půl,
kapr patří na náš stůl.
Krásné dárky, plná bříška,
máme přeci od Ježíška,
proto můžem kopnout směle
Santa Clause do prdele.)
Loni jsem si na Vánoce pohrála s obrázkem na přání veselých Vánoc, letos na to bohužel nemám absolutně čas, takže obrázek jsem našla přes Google.. Přesto bych Vám chtěla popřát:

Veselé Vánoce plné lásky, přátelství, pohody, štěstí a spleněných přání a ještě krásnější Nový rok!


(což Vám tady ještě zřejmě popřeju, takže zůstáváme u Vánoc =))


14. kapitola

19. prosince 2009 v 8:52 | Kolda |  kapitoly-Smrt je teprve začátek
Ahoj ahoj=)
Já vím, že jsem předtím říkala, že to tu můžete očekávát každým dnem, ale to jsem byla těšně po nemoci a taky přehnaně naivní.. VZhledem k tomu, že se blíží Vánoce, tak nestíhám dvakrát tolik, takže kapitola nebyla.. No, ale abyste opět nečekali, dám vám tu její kratší verzi (nevím, jestli bude vůbec i delší verze... xD), není opravená, protože to teď nestihnu, a nemá ani název..Je poměrně nudná, ale snad se vám bude aspoň trochu líbit=)


...jako obrovskej... opičák.. x)

2. prosince 2009 v 14:28 | Kolda |  zprávičky
Ahoj ahoj ahoj!=)
Dlouho jsem nemocná nebyla, tak si to musím přece někdy vynahradit=) Takže momentálně jsem dom a momentálně celkem v pohodě (zbožňuju ten růžový prášeček xD), takže utíkám psát =) Bude to překvapení, ale během následujících pár dnů (naivně můžete očekávat už dnes) se tu další kapča fakt objeví..To bude rychlost.. xD Zatím se můžete podívat na bombózní videjko =D =D =D
DYSGRAFIK - XINDL X (To bude něco, až bude na Svoboďáku..x) A já ten den zrovna nemůžu..=/ )