Květen 2009

Malika

31. května 2009 v 21:59 | Kolda |  spřátelené blogy
A další nové SB!!!=)

Blog úžasné spisovatelky Maliky! Hororové, romantické a všechny růné krásné povídky tam najdete. (V každým případě úúplně nejvíc ze všech doporuču Moje prababička byla upírka!)Another cinderella story

25. května 2009 v 21:53 | Kolda |  film
Brý večer=)
Někde jsem jednou viděla trailer na tenhle filma hrozně se mi líbil.. Ale nikde jdem ho nenašla na netu na shlédnutí až konečně předevčírem se mi to povedlo.. x)
A musím říct, ře je to moc pěknýýý!!=)
Selenu Gomez mám ráda a když hraje s Drewem Seeleym, je to perfektní! Skvělý děj podle Popoelky a k tomu nádherný písničky

Tady je trailer:a pokud by se to někomu líbilo TADY se na film můžete kouknout=)

v celém článku ještě VIDEA=) (kde tancují nebo zpívají)


9.kapitola - Mimo čas

17. května 2009 v 22:28 | Kolda |  kapitoly-Smrt je teprve začátek
Ahojky díťátka=)
Vím, že jsem naprosto hrozná, že poslední kapitolu (i jakýkoliv článek) jsem přidala před třemi týdny, ale neměla jsem moc času... Tento týden máme ve škole jen dvě hodiny - kvůli maturitám - a pak další dvě minitaneční, takže budu mít mnohem víc času, ale taky jsem ho chtěla věnovat povinné četbě,..tak se uvidí=)
No, tahle kapitola je o něco delší (nečekejte toho moc, jen o stránku) a je tam trochu změna,..ale myslím, že ji všichni jenom očekávají a nikoho nepřekvapí... Tohle ale chci změnit, takže v několika příštích kapitolách (dvou?) se toho začne dít víc, doufám..
No, krásné počtení, dobrou noc a hezký příští týden (a těm, co maturují stejně jako moje ségra, přeju hodně štěstí ;o))

Aktualizace: A ještě opožděně název kapitoly, za který můžu vděčit Michce=)
______