Prosinec 2007

Vánoční přání

25. prosince 2007 v 20:47 | Terezka |  hmmm...=)
ahojky=) na Vánoce mě přišli fakt heský Vánoční přání a taky některý,coi sem posílala já....tak je sem rovnou dám=)
a taky vám všem rovnou přeju KRÁSNÝ VÁNOCE PLNÝ RADOSTI A DÁRKŮ A SUPROVÝ NOVÝ ROK BEZ ZBYTEČNÝCH STAROSTÍ=)
Tak tady sou ty přání=)
Kapr už smažený, ještě sebou mrská, prskavka větnamská ňák divně prská. Dívám se na stromek- k zemi se klátí, na dveře hasiči zoufale mlátí. Tak to máme po roce, zase pěkný Vánoce....
Hodně štěstí, neboť je krásné, hodně zdraví, neboť je vzácné, hodně lásky neboť je jí málo, hodně toho, co by za to stálo...Veselé Vánoce a nový rok..
Byl jsi hodný? Nemluvíš sprostě? Nekradeš?..... tak se to kurwa nauč! já ti věčně dárky nosit nebudu! Ježíšek
Saně se mi rozpadly, dárečky mi rozkradli. Andlílci se někde tulí, čerti už zas trávu hulí. Je to všechno na potvoru, asi půjdu na podporu...Váš Ježíšek
Až tě pot studený po těle zamrazí a žhavá rachejtle prdel ti rozrazí. Až všechny svatý uslyšíš kolem hrát, pak bude pozdě štěstí ti přát. Proto předem PF 2008
no,pak sem měla ještě heskou,ale nepamatuju si začátek.. =D ale končilo to něják jako: ...zacinká,záclony provoní anýz a vanilka,Vánoční koledy zpívají andělé, už jsou tu Vánoce, šťastné a veselé
no a pak mám začátek a newím konec =D(kdyby to někdo znal,dopiště do komentářů..a do komentářů klidně piště další přáníí=)
Půjčil jsem si milion, měl jsem dárků kamion. Neplatil jsem splátky, vzali si to zpátky. Neplatil jsem daně, vzali si i saně................................................................seru na vás,Ježíšek.
no,tak moc si toho nepamatuju,.no...=( =D

Stormbreaker

16. prosince 2007 v 11:30 | Terezka |  film
Stormbreaker
Film jsem viděla teprve nedávno
na HBO a moc se mi líbíl...
Hlavně Alex Pettyfer je tam
strašně slaďounkej..jako špiooon=)
+pokud nechcete vědět,jak to skončí.nečtěte poslední odstavec=)
Alex Rider je čtrnácti letý kluk. Rodiče mu zemřeli při letecké katastrofě a jeho vychovává stýc. Jeho strýc žil ale dvojí život,než ho neznámí vrah zabil, na jedné straně bankovní úředník, na druhé straně tajný špion pracující pro M16. Nenápadně vychovává Alexe k obrazu svému. Třeba andrenalinovými sporty jako potápění, horolezectví, ale i znalost šifrovacích kódů.
Alexe povolá M16,aby dokončil úkol, na kterém jeho strýc pacoval. Je ve výcvikovém táboře, kde se všechno co potřebuje naučí.Potom se má vydávat za počítačového genia Kevina, který vyhrál nákou soutěž a měl se jet na Stormbreaker podívat. Stormbreaker je počítačová hra, kterou vynalezl Darrius Sayle, a má být nainstalována ve všech britských školách.
Alex zjistí, že je to virus(ne počítačový), který chtěji ve školách vypustit,aby se Darrius Sayle pomstil za šikanu, kterou prožíval,když byl ve škole.Ten virus všechny děti ve třídách má zabít. Alex ho n aposlední chvíli zastaví, jenže Darrius Sayle má náhradní zdroj. Pak spolu bojují na vrcholu nějákého mrakodrapu a samozřejmě to dobře dopadne..=)

svět

8. prosince 2007 v 20:23 | Terezka |  obrázky..by me=)

obrázky..=)

1. prosince 2007 v 20:24 | Terezka |  obrázky..by me=)
zase jsem si trošku pohrála s obrázkama...=)