jááááá=)

11. srpna 2007 v 13:49 | Terezka/Kolda |  ´bout me....
Ahoj=) Tak to tady musím asi trošku obnovovat, protože, newim, jestli jste si toho všimli, ale čas běží XD
Takže.. (a jelikož mě profesorka neustále opakuje, že "takže" se začínat nemá, tak: )
Na tomhle blogu i porůznu jinde mě můžete najít jako Koldu, Koldinku, popřípadě Terinkak2. Z čehož lze jasně usoudit, že se jmenuji Tereza. Za měsíc si přestanu užívat sladkých šestnáct a budu sedmnáctiletý důchodce v pokročilém věku… x) Zatím jsem taky ve druháku na gymplu, a pokud mě nevyhodí, nehodlám to měnit. A jestli zvládnu maturitu, popřípadě přijímačky na výšku, chtěla bych se zaměřit na historii.
Co se dál mého soukromého života týče, zbožňuji čtení, psaní, dobrou hudbu (přičemž nemám vyhraněný určitý žánr) a dobré filmy (případně i seriály.. Kdo by taky odolal Legend of the seeker nebo Supernatural, že? x) ).
Když se víc zaměřím na koníčky, asi to bude nejčastěji sport, i když jsem tři roky hrála na klavír a stále mě to moc baví, i když už jen v podobě kláves. Dohromady jsem čtyři roky dělala hip hop a street dance, s čímž jsem před příchodem na střední sekla. Naopak jsem se začala věnovat latinsko-americkému a standardnímu tanci, což ještě letos posílily taneční. Jedna úžasná osůbka mě taky zasvětila do krásy krasobruslení a já samozřejmě podlehla, takže vlastně i bruslím synchro. Pokud by mi to časově vycházelo, neuvěřitelně ráda bych se vrátila, jak k hraní na piáno, tak ke street dance.
Obrovskou zálibu mám také v cizích jazycích. Skoro třináct let dělám angličtinu, kterou mám moc ráda.
S její znalostí bych se ráda podívala do Ameriky a nějaký čas i pobývala v Anglii. Někdy na prvním stupni základky jsem se začala sama učit španělštinu, ale slovník není moc dobrý učitel. Nicméně láska i k tomuto jazyku mi zůstala a hodlám se jí od příštího roku věnovat víc. Oproti tomu mě francouzštinu do srdce nezasáhla téměř vůbec, ale je to můj druhý povinný jazyk ve škole…
Nenapadlo mě, co dál vám o sobě psát, dokud mi pohled nepadl na Cherrynku válející se mi na posteli. Takže mám právě tohoto tříletého pejska, venkovní hnědou kočičku Nelinku a sestra si ještě umínila domácí britskou modro Tequilku.
Já nevím, jestli to někoho zajímá, ale asi mi přijde, že se hodí mít na svém blogu nějaké informace o sobě. Takže budu nejspíš pokračovat, i když, jestli vás to uklidní, už ne moc dlouho…=)
Pokud můžu sama sebe popsat a posoudit (což už jsem musela, protože profesorka chtěla napsat náš autoportrét jako básničku..xD), jsem sangvinik a určitě optimista. Myslím, že nejsem introvert, ale jen když se na mě upře víc očí, rozklepou se mi ruce. Jistě vím, že jsem hrozná romantička. Západy slunce a rudé růže, procházky při měsíčku a zasněžená krajina, romantická setkání a hlavně gentlemanské chování mě dokáže rozpustit. Taky jsem moc potěšena, když občas vidím důkaz, že gentlemani ještě nevymřeli. =)
Nedílnou součástí mého života jsou také mí přátelé a rodina, kterých si nadevše vážím.
Jednou jsem slyšela, že lidi žijí buď minulostí, nebo budoucností a přítomnost se tomu prostě přizpůsobuje. Vím, že hodně lpím na minulosti a taky mě samozřejmě zajímá budoucnost, stejně se snažím myslet i na to, co se děje právě TEĎ. Myslete na to občas taky, vždyť život je jako sklenice a je jen na vás, čím si ji naplníte, stejně si to nakonec vypijete sami.

Pokud byste měli s něčím na mém blogu problém, či mi něco potřebovali sdělit, zastihnete mě na mém mailu: Terinkak2@seznam.cz nebo občas i na icq: 259-382-837…=)


Žij tak, abys nelitoval předchozího dne, protože den, který již odešel, se nikdy nevrátí…

7. 2. 2010
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miška Miška | 5. ledna 2008 v 16:13 | Reagovat

hele aco kdybys zverejnila treba svou neklepsi kamosku hh?? ;-)

2 Terezka=) Terezka=) | 10. ledna 2008 v 22:11 | Reagovat

=D no jasný, Míši,hned tě tam přidám...=D =*

3 leňula leňula | E-mail | 24. dubna 2008 v 11:21 | Reagovat

Ahoj Hele jestli jsi z Brna a hlásila ses teď na polygrafickou střední ,tak napiš na můj e-mail ...děkan

4 Miška Miška | 9. května 2008 v 21:05 | Reagovat

mám tě nejvíc na světě ráda, nenecháme si posrat kamarádství kvůly nějakýmu"Vojtíškovi"mrzí mě to všechno strašně moc a tady předevšema.....no tak jak sem nekdo dojde tak předevšema se ti omlouvám....sem blbá a sobecká no ne já neee.....to on!! je hezkej hodně hezkej ale to neznamená že nám bude ničit kamarádství.....aaaha už vím od koho mám to velmi stručné povídání.....čabas lidiii!!! Terenka je super!!!

5 Miška Miška | 9. května 2008 v 21:07 | Reagovat

jinak sem normáálníí!!!=D

6 Kolda=) Kolda=) | E-mail | Web | 9. května 2008 v 21:25 | Reagovat

a tím posledním..seš si jistá? Jestli ne, tak já sem! já v tebe věřím a můžeš si být jistá, že tě vždycky podržím! Naše kamarádství je dost silný na to, aby pěknýho kluka přežilo bez škrábanců, ne? Ale tohohle si moc vážím! Seš fakt ta nej kamoška, jakou si někdo může přát a nic nám to nepokazí.. a rozhodně ne ani to, když nás místo 20metrů bude dělit 50km... ;-) Ale hlavně se za nic neomlouvej, není to ničí chyba a rozhodně ne tvoje! MTMMMR! =*

7 tikev tikev | E-mail | Web | 1. září 2009 v 17:40 | Reagovat

ahoj:-)...hezkej blog...v profilu máš napsaný, že taky hodně píšeš...kdyžtak se podívej na můj blog, dělám takouvou malou literární soutěž...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama